Często Zadawane Pytania

Często Zadawane Pytania

Jeśli chcesz zadać nam pytanie, przejrzyj poniższe odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi, skontaktuj się z nami. bezpośrednio.

Odpowiadając na Twoje pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wystarczy kliknąć pytanie, aby odsłonić odpowiedź. Użyj filtra tematu pytań, aby zawęzić listę.

Jak umówić się na wizytę?

Drodzy Pacjenci placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

Poszczególni lekarze przyjmują według własnych harmonogramów dostępnych w informacji o lekarzu.

Wizytę można zarezerwować telefonicznie.

Jak mogę dołączyć do zespołu?

Aplikację wraz z CV, zdjęciem, wskazaniem stanowiska, oraz listą kwalifikacji i umiejętności prosimy dostarczyć w formie papierowej na adres CM Dermedica, lub wysłać w wiadomości e-mail. Adres znajdziesz na stronie Kontakt

Jak przygotować się do zabiegu?

Odwiedź stronę z informacjami na ten temat: przygotowanie do zabiegu

W jakich godzinach pracujecie?

Drodzy Pacjenci placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. Poszczególni lekarze przyjmują według własnych harmonogramów dostępnych w informacji o lekarzu. Wizytę można zarezerwować telefonicznie.

Czy mogę odbyć staż lub praktykę?

Być może będzie to możliwe. Aplikację wraz z CV, zdjęciem, wskazaniem stanowiska, oraz informacją o stażu lub praktyce prosimy dostarczyć w formie papierowej na adres CM Dermedica, lub wysłać w wiadomości e-mail. Adres znajdziesz na stronie Kontakt

Jak znaleźć specjalistę?

Wejdź na stronę: nasz zespół. Wpisz nazwisko specjalisty w polu wyszukiwania i/lub zawęź wyniki wyszukiwania, wybierając dział (klinikę), stanowisko pracy i specjalizację.

Gdzie szukać informacji o CM Dermedica?

W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści zatrudnieni w zamojskich szpitalach jak również lekarze, którzy na co dzień pracują w lubelskich klinikach.

Więcej na stronie: o nas