Poznaj nas bliżej

Centrum Medyczne Dermedica


Jesteśmy placówką medyczną, która proponuje Państwu szeroki zakres usług diagnostycznych oraz leczniczych. Świadczymy usługi w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, medycyny estetycznej, a także rehabilitacji fizycznej. Zachęcamy Państwa także do skorzystania z oferty gabinetu psychologicznego. Nasze usługi są skierowane do wszystkich grup wiekowych, w tym osób starszych, które potrzebują specjalistycznej i skoordynowanej opieki zdrowotnej.

Doświadczona kadra

W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści zatrudnieni w zamojskich szpitalach jak również lekarze, którzy na co dzień pracują w lubelskich klinikach.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy placówką medyczną, która działa na rynku od blisko 10 lat, zapewniając najlepszą lokalną opiekę medyczną. Posiadamy 5 gabinetów zabiegowych oraz komfortową poczekalnię z recepcjonistą. Leczymy pacjentów w każdym wieku.

Nasze wartości

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy praktyką bardzo przyszłościowego myślenia i pracujemy holistycznie z naszymi pacjentami, aby zapewnić im leczenie i opiekę, która dla nich działa.

Nasza misja

Dobrostan naszych Pacjentów jest priorytetem w naszej pracy. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu  człowieka a nie procedury. Staramy się, aby każdy czuł się w przychodni  bezpieczny  pod  opieką najlepszych specjalistów.


Nasza filozofia

Zadowolony pacjent to zdrowy pacjent!

Nasza kultura i etyka

Wszyscy nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby Pacjenci czuli się u nas komfortowo pod każdym względem. Odwiedzając nas spotkasz się z życzliwym przyjęciem. Szanujemy godność osobistą pacjentów i prawo do intymności podczas wizyty.

Nasze standardy

W Centrum Medycznym Dermedica dbamy o najwyższe standardy usług medycznych, szkolenia, zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy. Pamiętamy również o zasadach bezpieczeństwa i najwyższej dbałości o czystość.

Jesteśmy placówką medyczną o bogatej historii

W Zamościu działamy od 2012 roku. W 2013 roku w wyniku realizacji projektu z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO zakupione zostały środki trwałe i oprogramowanie pozwalające na świadczenie 5 nowych usług: laseroterapii, fototerapii, medycyny estetycznej, kriochirurgii, badań dermatoskopowych z możliwością konsultacji przez Internet (videodermatoskopia + telemedycyna).

2012

Rozpoczęliśmy działalność w Zamościu

1 sierpnia 2012 roku, Centrum Medyczne Dermedica rozpoczęło swoją działalność. Wtedy jako pierwsza poradnia została uruchomiona Poradnia Dermatologiczno-Wenerologiczna, która cały czas prężnie się rozwija dzięki zaangażowaniu dr n. med. Jolanty Budzyńska-Włodarczyk.

2013

Rozwój z pomocą Funduszy Europejskich

W 2013 roku w wyniku realizacji projektu "Inwestycja w przyszłość firmy DERMEDICA Jolanta Budzyńska – Włodarczyk" z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA LATA 2007-2013 Działanie 1.1 zakupione zostały środki trwałe i oprogramowanie pozwalające na świadczenie 5 nowych usług.

Obecnie

Nowe poradnie i większe doświadczenie

Obecnie w placówce działa 15 poradni, zapewniających opiekę pacjentom we wszystkich grupach wiekowych, w tym dzieciom i osobom starszym, które potrzebują specjalistycznej i skoordynowanej opieki zdrowotnej.

Jolanta Budzyńska-Włodarczyk

Nasi partnerzy

Centrum Medyczne Dermedica współpracuje z Przedszkolem i Żłobkiem Ziarenko, zapewniając kompleksową opiekę medyczną najmłodszym.

Jesteśmy jedną z 30 placówek medycznych w całej Polsce posiadających w swojej ofercie produkty MEDILAGE! Produkty Medilage powstały w oparciu o opatentowane formuły których skuteczność działania potwierdzają liczne badania. Substancje aktywne zawarte w formułach potrafią hamować ekspresję genów oraz przyspieszać procesy biologiczne.

http://dermedica.zam.pl/wp-content/uploads/2021/10/cropped-dermedica_logo.png