Sprzęt

Dowiedz się więcej!

Dlaczego wybraliśmy te urządzenia?

Jest to najwyższej klasy, nowoczesny sprzęt do terapii, zabiegów...

Laser eCO2

Aparat eCO2 jest laserem medycznym z certyfikatami CE i FDA, przeznaczonym do zabiegów na skórze. Jego zasada działania polega na tworzeniu siatki bardzo wąskich kraterów o gęstości od 25 do 400 na 1 cm2 skóry. Głębokość wnikania w skórę zależy od energii impulsu i może sięgać 2,5 mm. Energia regulowana jest w zakresie od 4 do 240 mJ na impuls (moc lasera 30W). W chwili obecnej jest to najsilniejszy i najbardziej uniwersalny fraksyjny medyczny Laser CO2.

Laser Harmony XL

System Harmony firmy Alma Lasers to laser multiaplikacyjny i multitechnologiczny. Łączy w sobie światło: UV, IPL i tradycyjnych laserów. Posiada wymienialne moduły, pozwalające na uzyskanie rezultatów w terapii od bielactwa i łuszczycy, przez fotoodmładzanie, epilację (usuwanie owłosienia) po usuwanie teleangiektazji, naczyń na twarzy i nogach, a nawet leczenie naczyniaków płaskich

Videodermatoskop

VIDEODERMATOSKOP to precyzyjne urządzenie pozwalające na kompleksowe badanie powierzchni skóry i wykonanie komputerowej analizy i dokumentacji cyfrowej zmian skórnych. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu epiluminescencyjnego i specjalistycznego oprogramowania możliwa jest rzeczywista kontrola zmian skórnych w czasie ze szczególnym uwzględnieniem zmian atypowych

Dermalight

To urządzenia stosowane w fototerapii wielu chorób skóry m.in. łuszczycy, bielactwie, atopowym zapaleniu skóry, przyłuszczycy, świądu skóry. W naszej placówce możecie Państwo skorzystać z naświetlań całego ciała, ale posiadamy również urządzenia do fototerapii miejscowej rąk i stóp oraz do zmian na owłosionej skórze głowy.

Aparat USG

 

Aparat KTG

 

Utims

Wyszczuplanie, ujędrnianie skóry twarzy i ciała!

Zabieg urządzeniem Utims wykorzystujący technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) daje możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry w ramach jednego zabiegu. Dzięki kartridżom o różnym zasięgu i głębokości penetracji tkanki, możemy zastosować tę technologię na wielu obszarach twarzy oraz ciała.

Separator Komórkowy MEDIFUGE I APAG

To unikalny i nowatorski system separacji krwi obwodowej, który pozwala uzyskać CGF i komórki macierzyste CD34+. Opatentowany przez włoską firmę Silfradent.

Bardzo precyzyjny proces pozyskiwania skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34+ jest możliwy tylko w połączeniu z oryginalnymi zestawami CGF.